Výroba a kompletní dodávka vzduchotechnického potrubí a tvarovek včetně příslušenství.

Zajistíme pro Vás dodávku vzduchotechniky na klíč. Obraťte se s důvěrou na naše školené zaměstnance, projdou s Vámi Vaše připomínky a vysvětlí Vám všechny náležitosti. Následně Vám navrhnou a zpracují vzduchotechniku přímo na míru Vaší domácnosti, kanceláři, či dílně.

Vymyslíme pro Vás nejoptimálnější řešení celého prostoru, připravíme celkovou kalkulaci nákladů a vše předložíme k Vašemu zvážení. Následně pro Vás vyrobíme vzduchotechnické potrubí přesně dle stanovených parametrů, naše letité zkušenosti jsou nám oporou pro veškeré výrobní procesy. Používáme nejmodernější technologie a stroje, potrubí vyrobíme rychle a přesně. 

 

Nejčastěji dodáváme výrobky pro:

  • Přívod/odvod vzduchu
  • Odsávání
  • Výfuky filtrů
  • Filtrace vzduchu
  • Přívod/odvod vzduchu pro klimatizace
  • Větrání budov
  • Rekuperace tepla
  • Přesun materiálu
  • Digestoře pro svařování atd. …

 

Výroba vzduchotechniky

Jsme výrobci vzduchotechniky s dlouholetou tradicí. Kromě výroby a dodávky se postaráme také o kvalitní provedení montáže vzduchotechniky na místě určení. O instalaci se postarají naši zkušení zaměstnanci s letitou praxí, namontují a zregulují větrací systémy ve stanoveném termínu a bezpečně. Proškolí Vás ohledně užívání vzduchotechniky a poskytnou Vám i v budoucnu servisní a kontrolní dohled.

 

Návrh vzduchotechniky na míru

Pro lepší představu o výrobku pro vás rádi vyhotovíme prvotní návrh, který s vámi vždy zkonzultujeme. Vašim připomínkám a požadavkům se rádi přizpůsobíme. Na základě Vašeho projektu, Vám rádi zpracujeme technickou a cenovou nabídku.

Vzduchotechnika se používá například v hotelích, továrnách, obchodních domech a dalších prostorách. Základní konstrukce jsou obvykle umístěny na rovných střechách dané budovy a odtud se rozvádí na potřebná místa v budově. Konstrukce bývá buď skrytá, nebo viditelná - v případě továren a obchodních domů. Tato zařízení v létě ochlazují objekty a v zimě je vytápí, případně upravují vlhkost vzduchu (například v textilních továrnách). Ve velkých kuchyních hotelů a restaurací odvádějí přebytečné páry.

 

Výroba vzduchotechnického potrubí

Kruhové potrubí taktéž vyrábíme primárně z pozinkovaného plechu, ale lze zvolit i nerez. Díky správnému provedení je třída těsnosti prvků potrubí B-C. Prvky potrubí jsou vytvářeny tak, aby byly spojovány vzájemným zasouváním do sebe, případně pomocí přírub.V rámci vzduchotechniky nabízíme dále SPIRO potrubí, které je základním vzduchotechnickým potrubím vhodným pro téměř všechny rozvody vzduchu, případně přepravu různých materiálů jako jsou dřevo či papír. Při výrobě SPIRO potrubí využíváme jeden z nejmodernějších strojů, který je velmi přesný a zaručuje kvalitní výrobky. Výchozím materiálem pro výrobu jsou pozinkované plechy, případně nerez.

Další variantou potrubí, kterou si můžete i u nás objednat je hranaté potrubí. Vyrábí se z pozinkovaného plechu případně z nerezi. Třída těsnosti prvků potrubí je B-C. Prvky potrubí jsou pro spojování vyráběny pomocí přírub. Tvarovky jsou utěsněny akrylátovým tmelem.

Také provádíme návrhy výrobků, které se poté mohou upravit dle vašeho přání, a taktéž zhotovujeme cenovou nabídku.

Pečlivě dbáme na kvalitu používaných materiálů, proto se můžete spolehnout, že jsou naše výrobky zpracovávány z materiálů nejvyšší jakosti.

Abychom naši výrobu ještě více zefektivnili, neustále se snažíme zdokonalovat naše výrobní procesy. Používáme moderní technologie, které nám pomáhají dosahovat přesných výsledků. 

 

Kontaktujte nás

Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy a poradíme vám s vhodným řešením přesně pro vás. 

 

Zavřít

Poptávkový formulář