Jsme ryze česká, dynamicky se rozvíjející firma nabízející služby v oblasti výroby vzduchotechniky a kovovýroby.  Naše výrobky dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zemí Evropské unie.

Firma působí na trhu od roku 2003, kdy se začala zabývat výrobou vzduchotechnických komponentů. Později se přidala k výrobě vzduchotechnických komponentů také kovovýroba. Již od začátku směřovala firma k pevnému zázemí s vlastními výrobními prostory. To se povedlo v roce 2013 odkupem stávajících pronajatých prostor. Téhož roku jsme započali s rekonstrukcí původního areálu a jeho rozšíření. Součástí nového areálu je administrativní budova včetně nových výrobních hal a skladovacích prostor. Výrobní areál naší firmy byl úspěšně dokončen v roce 2016.

Snažíme se jít s dobou, a proto nejen při rekonstrukci jsme použili nejnovější technologie a postupy, ale také stále zlepšujeme a modernizujme výrobní procesy. Využíváme energii z obnovitelných a ekologických zdrojů a snažíme se tuto energii efektivně využívat. Moderní technologie využíváme také ve zpracování a výrobě vašich zakázek. Modernizací prošlo také vybavení jednotlivých pracovišť. Zakázky zpracováváme na moderních tvářecích strojích.

Každá firma si volí svoje priority a obchodní strategie. Naším hlavním cílem je kvalita ve všech fázích zakázky. Prvotní návrh a podklady pro výrobu pomůžeme dle vašich přání vytvořit a zkonzultovat. Při samotné výrobě dokážeme flexibilně zareagovat na vaše případné změny. Vyrobené a zkontrolované výrobky pro vás skladujeme před expedicí tak, aby nedošlo k jejich poškození nebo znehodnocení.

Samozřejmostí je vysoká kvalita výrobků, seriózní jednání a profesionální přístup. Našimi výhodami je časová flexibilita a rychlá reakce na vaše přání.

Jsme moderní firmou 21. století.

 

 

Zavřít

Poptávkový formulář