Lehké ocelové konstrukce jsou stále častěji využívány především v průmyslovém stavebnictví. Dobře slouží pro výstavbu nových hal, které jsou využívány jako skladiště, výrobní haly, kanceláře, ale i zemědělské objekty pro umístění strojů, zvířat nebo plodin. Výjimkou již však nejsou ani domy nebo sídla firem z lehkých ocelových konstrukcí. Dobře je lze také využít pro menší přístavby a stavební úpravy stávajících objektů. Tato revoluční technologie proměnila stavebnictví na přesnou strojírenskou výrobu. Všechny díly potřebné ke smontování haly, či jiní lehké ocelové konstrukce, jsou vyrobeny s přesností na milimetry. Finální objekt je tak extrémně odolný, lehký a přesný. Oproti zděným či dřevěným stavebním systémům se tak pyšní vynikající kvalitou. Šetří čas i peníze.

 

Montáží ocelových konstrukcí

Lehké konstrukce z oceli, které bývají k výstavbám často využívány, se vyznačují zejména svou cenovou dostupností, lehkostí konstrukce, dobrou stabilitou i odolností vůči povětrnostním vlivům. Mezi jednu z největších předností však patří rychlá montáž i demontáž. Navíc jste ušetřeni znečištění a prachu, které provází běžné stavby. Bleskovou montáž provedou odborně proškolení pracovníci. A nová hala je za krátký čas připravena pro využití ke svému účelu.

Zabýváme se výrobou lehkých ocelových konstrukcí včetně montáže. Vašim požadavkům se dokážeme plně přizpůsobit.

Naše výrobky jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti, neboť při výrobě využíváme moderních postupů a ověřených materiálů.

Vyrábíme také například vzduchotechniku, SPIRO potrubíkruhové potrubí a nerezové výrobky.

 

Navrhneme ideální řešení na míru

Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. 

Zavřít

Poptávkový formulář