Na správnou funkčnost a životnost vzduchotechniky má vliv i kvalita její montáže. Svým klientům se snažíme poskytovat komplexní služby, a proto se kromě samotné výroby vzduchotechniky zabýváme také její odbornou instalací v místě určení.

Po dokončení výroby se vždy postaráme o její dodávku a profesionální montáž, která zabezpečí, že bude zařízení fungovat opravdu tak, jak má.

 

 

Kvalitní montáž vzduchotechniky zajišťuje funkčnost a bezproblémový chod

Díky našim zkušeným pracovníkům s mnohaletou praxí v oboru vám dokážeme profesionálně namontovat veškerou vzduchotechniku, kterou si u nás objednáte, a to jak pro soukromé, tak i průmyslové účely.

Práci odvádíme vždy ve stanoveném termínu a klademe důraz na kvalitu a přesnost prováděných prací, neboť jedině tak dosáhneme toho, že budete s našimi výrobky spokojeni.

 

 

Navrhneme ideální řešení na míru

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Vzduchotechniku vyrábíme a montujeme nejen dle vašeho vlastního projektu, ale dokážeme vám ideální řešení také sami navrhnout. 

Montážní práce jsou prováděny s pomocí nejmodernějších technologií. Vzduchotechnické celky Vám dodáme spolu s filtračními médii. Nabídneme Vám kompletní servis, od vyložení komponentů až po zavěšení. Zajistíme Vám samozřejmě i pravidelné kontrolní měření a revize stavu vzduchotechniky.

 

Zajistíme proškolení obsluhy

Při montáži vzduchotechniky poskytneme také proškolení Vašim pověřeným uživatelům pro ovládání i poradenství pro každodenní užívání. Jestli hledáte odborníky na montáž vzduchotechniky v Jihomoravském kraji, můžete se na nás spolehnout.

Díky vzduchotechnice k sobě pustíte čerstvý vzduch, čímž přispějete ke zlepšení klimatických podmínek a tím i zdravotního stavu jejich uživatelů u Vás doma, či na pracovišti. Investice vložená do vzduchotechniky se Vám tak časem vrátí, díky spokojenosti všech. Obraťte se na naši firmu s důvěrou, vyhotovíme Vám časový i finanční plán výroby i montáže.

Zavřít

Poptávkový formulář